Adet Kanı Büyüsü

Adet Kanı Büyüsü

Adet kanı büyüsü, çok eski zamanlardan beri yapılan etkisi oldukça yüksek bir bağlama büyüsüdür. Bu büyü toplumda bir erkeğin birlikte olduğu kadından ayrılmasını ya da boşanmasını sağlayan büyü olarak da bilinmektedir.

Adet Kanı Büyüsü Nedir?

Çağlar boyunca kadınlar sevdikleri erkekleri kaybetmemek ve kendilerine bağlamak amacı ile adet kanı büyüsünü kullanmışlardır. Bu büyü ile birlikte büyüye maruz kalan erkeğin bilinçaltı kontrol altına alınır. Fiziksel olarak bir erkeğe hiçbir zararı yoktur. Ancak bu kadar güçlü bir büyü için alanında uzmanlaşmış profesyonel medyumlardan yardım alınması gerekmektedir. Adet kanı büyüsü yaptıran kadınların en çok sorduğu sorulardan biri bu büyünün kaç günde tesir ettiğidir. Bu büyüyü yapan medyumlar büyünün 1 ay içerisinde etkisini göstereceğini söylemektedirler. Ancak bazı durumlarda bu süre uzayabilir. Bu durum büyünün etki edeceği erkeğin psikoloji ile alakalıdır. Psikolojik yapısı güçlü olan bir erkeği büyü biraz daha geç etkisi altına almaktadır. Ancak er ya da geç fark etmez bu büyü etkisini gösterecektir.

Adet Kanı Büyüsünün Yapılışı

Bu büyü aslında sanıldığı kadar zor bir büyü değildir. Ancak çok dikkat edilmesi gereken bazı önemli noktaları bulunmaktadır. Adet kanı büyüsü yapılırken doğru duanın edilmesi ve doğru malzemelerin kullanılması gerekmektedir. Eğer büyü doğru bir şekilde yapılmaz ise istenmeyen sonuçlar ortaya çıkabilir. Bu büyüyü yapacak olan kişilerin büyülerin sıralamasını bilmesi çok önemlidir. Bu nedenle profesyonel olmayan kişiler tarafından yapılmaması gereken bu büyü işinin ehli medyumlar tarafından yapılmalıdır. Bu büyünün geçerli olabilmesi için marifetli, büyüler konusunda uzman ve tılsım sahibi medyumlar tarafından yapılmasıdır. Adet kanı büyüsü kadınların adet kanları kullanılarak yapıldığı için hijyen kuralları göz ardı edilse de oldukça güçlü ve tesirli olması ile kadınlar tarafından yapılması kabul görmektedir. Günümüzde kötü giden evlilikleri kurtarmak ve boşanmaları önlemek için bu büyü yaptırılmaktadır. Kara büyü grubunda yer alan bu büyü çeşidi kesinlikle uzman kişiler tarafından kontrollü olarak yapılmaktadır. Kulaktan dolma bilgiler ile yapılmaması gereken bu büyünün yanlış yapılması büyünün yapılacağı kişi de hasarlar bırakabilmektedir. Ayrıca bu büyüyü bozdurmak için de yine konusunda uzman bir medyum ile görüşüp yardım alınmalıdır.

Bir cevap yazın