Ayırma Büyüsü

Ayırma Büyüsü

Ayırma Büyüsü, genellikle bir çeşit tılsım olarak bilinir ve birbirini seven kişileri birbirlerinden soğutmak ve onların ilişkilerinin bitmesini sağlamak amacıyla yapılır. Büyü yapıldıktan sonra bu büyünün etkisinde kalan kişi bir anda sevdiği insandan soğumakta ve resmen onu görmek istemeyecek düzeye gelmektedir. Bu büyü, genellikle eşleri ya da seven kişileri birbirlerinden ayırmak için yapılır ancak kardeşlerin birbirinden nefret etmesini sağlamak, gelin ile kaynananın arasının bozulmasını sağlamak amacıyla yaptıranlar da bulunmaktadır.

Ayırma Büyüsü Nedir?

 Ayırma büyüsünün en önemli özelliği ise birbirlerini seven kişilerin aralarındaki ilişkinin boyutu ne olursa olsun, birbirlerini ne kadar severlerse sevsinler bu büyü yapıldıktan sonra ilişkileri kesin olarak biter ve ayrılmış olurlar. Bu büyü kesinlikle işinin ehli medyumlar tarafından yapılması gereken bir büyüdür aksi takdirde hiç istenmeyecek sonuçlara da yol açabilmektir.

Ayırma Büyüsünün Etkileri

Ayırma büyüsünün etkileri gözle görülebilecek kadar büyük olmaktadır. Ayırma büyüsünün etkilerinden bazıları hemen belli olmasa da önünde sonunda belli olacaktır. Büyüye maruz kalan kişi dikkatli incelendiği takdirde ayırma büyüsünün etkileri kolaylıkla fark edilebilmektedir. Peki söz konusu ayırma büyüsünün etkiler nelerdir?

  • Ayırma büyüsü yapıldığı zaman, büyü yapılan kişinin düşünceleri, fikirleri hemen değişmektedir. Kişi sosyal hayatında, iş yaşamında ve çeşitli alanlarda farklı tepkiler verebilmektedir. Aynı zamanda bu süreçte ailesi ile de sorunlar yaşayabilir.
  • Bu büyünün etkilerinden en sık yaşanan ise eşler ya da sevgililer arasında yaşanan şiddetli kavgalardır. Ancak bu tartışmalar küçük meseleler yüzünden çıkan ve büyük etki gösteren tartışmalardır.
  • Büyü etkisinde olan kişi genellikle kötü rüyalar görerek uykusundan uyanmaktadır. Bu kötü rüyalar büyü yapılan kişiyi bir hayli korkutmakta ve terlemesine sebep olmaktadır.
  • Büyü kesinlikle medyumlar tarafından yapılmaktadır. Bu sayede büyünün etkisi kat kat artmakta ve hatta büyünün sonucunda kişi çok sevdiği sevgilisi ya da eşiyle bir anda ayrılmakta ve ondan nefret etmeye başlamaktadır.
  • Ortalama olarak 1 ay gibi kısa bir süreç içerisinde büyünün etkileri görülür ve büyü hedefine ulaşır.
  • Büyü yapıldığı takdirde kişiler birbirlerini ne kadar severlerse sevsinler yan yana durmaya bile tahammül edemeyecek düzeye gelirler.

Bir cevap yazın