Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
ANA SAYFA / medyumlar / Ayırma Büyüsü

Ayırma Büyüsü

Ayırma Büyüsü Hakkında İki Kişiyi Birbirinden Ayırma

ayirma-buyusuÇok eski zamanlardan bu yana var olan ve birçok kişinin çeşitli amaçları için kullandıkları büyüler bazen hiç akla hayale gelmeyecek sonuçlara yol açabilmektedir. Bazı durumlarda kişilerin hayırlı amaçlar için kullanabildikleri büyüler bazende kötü amaçlar için kullanılabilmektedir. Hatta her iki amaca da hizmet eden büyülerin de olduğu bilinmektedir. Bunlardan biri olan ayırma büyüsü, bazı durumlarda kişilerin mutluluğunu temin etmek bazen de mutlu kişilerin acı çekmelerini sağlamak için kullanılabilir. Ayırma büyüsünü diğer büyülerden ayıran bu özelliği birçok medyumunda bu büyüye ayrı bir önem vermesine neden olmaktadır.

Örneğin sevmediği bir kişinin mutlu süren hayatına müdahale etmek ve ona bir şekilde acı çektirmek isteyen insanlar, medyumlara başvurup ilgili kişiler için ayırma büyüsü yapmalarını ve birlikte oldukları kişilerden ayrılmalarını sağlamalarını isteyebilirler. Tabi ki medyumlar da bu talepten sonra gerekli uygulamaları yaparak istenen sonucu elde etmek adına çalışmalara hemen başlarlar. Aynı şekilde yine bir kişinin yaşadığı birliktelikten zararlı çıkacağını ve mutsuz olacağını düşünen yakınları yine ayırma büyüsünü kullanarak kendisini birlikte olduğu kişiden ayırıp dolaylı yoldan bir iyilik yapmış olurlar.

Genellikle kısa zaman içinde etkisini gösterdiği bilinen ve birçok defa olumlu şekilde sonuçlanan bu büyüde özellikle kişilerin etkilenmesi amaçlandığı için şahsi eşyaların veya ilgili kişilerin kendilerine ait bedensel materyallerinin kullanıldığı uygulama yöntemleri yaygındır. Eski zamanlarda olduğu gibi günümüzde de birçok medyumun ayırma büyüsünü başarılı bir şekilde uygulayıp yüksek bir başarı ortalaması yakaladığı günümüzde birçok kişi bu büyüye ilgi göstermekte ve çevrelerindeki medyumlardan iyi veya kötü amaçları için bu büyüyü talep etmektedir.

Ayırma büyüsünü yapan medyumlar birçok uygulama şekli içinden duruma en uygun olanı seçerek sonuca gitmeye çalışırlar. Daha çok ilgili kişilerin resim, saç, tırnak, kan veya kişisel herhangi bir eşyasını kullanarak yaptıkları bu büyüler de istedikleri sonuçları alabilen medyumlar bazen de vefk uygulamalarından yardım alarak büyüyü yapmaya çalışırlar. Ayırma büyüsünün etkisine girip birlikte olduğu kişiden ayrılması istenen kişiye ait herhangi bir eşya üzerine çeşitli dualar okuyan ve daha sonra kendi inisiyatiflerine de bağlı olarak çeşitli uygulamalar ile büyünün etkisini arttırmaya çalışan medyumlar, kimi zamanda yaptıkları çizimlerin içerisine ilgili kişilerin şahsi bilgilerini yazarak bir vefk oluştururlar ve sonuç almayı beklerler. Kişiler nerede olurlarsa olsunlar eğer işlemler doğru yapılmış ve herhangi bir eksik kalmamışsa büyü mutlaka etkisini gösterecek ve etkisi altına aldığı kişilerin birlikte oldukları partnerlerinden bir şekilde ayrılmalarına vesile olacaktır.

Bu tarz büyülerin etkisi altına aldıkları kişilere kesinlikle fiziki veya manevi anlamda bir zarar vermemesi ve istenen sonucun da genellikle kısa zaman içinde elde edilmesi, insanların bu büyüleri yaparken veya yaptırırken herhangi bir tereddüt yaşamamalarına neden olmaktadır. Bununla birlikte çalışılan medyum eğer işinin ehli bir insan ise ve geçmişte bu konu hakkında yaptığı başarılı çalışmalar ile kendisini kanıtlamış ise o zaman korkulacak hiç bir şey kalmayacaktır. Ayırma büyüsünün etkisinde kalan kişi kısa zaman içinde birlikte olduğu kişiden soğumaya ve uzaklaşmaya başlar.

Tabi ki sonuçta beklenen ayrılık gerçekleşir ve büyü amacına ulaşmış olur. Özellikle büyüler hakkında bilgileri olan kişiler çevrelerinde yaşayan ve ortada hiçbir neden yokken birbirlerinden soğuyan çiftler gördüklerinde bu durumda bir ayırma büyüsünün etkisi olduğunu hemen tahmin ederler. Geçmişte de birçok kez yapılan ve birçok birlikteliğin öyle veya böyle bitmesine neden olan bu büyünün kullanım amacına uygun bir şekilde hazırlanması ve atılması gereken tüm adımların doğru ve zamanında atılması, kişilerin amaçlarına ulaşmalarını sağlayacak en önemli etkendir.

Ayırma büyüsü nedir nasıl yapılır, ayırma büyüsü bozma, ve bu çalışma hakkında yardım için medyum Mirza ile çekinmeden iletişim kurun.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir