Bağlama Büyüsü

Bağlama Büyüsü Nedir?

Aşık olduğunuz kişinin hep yanınızda olmasını ve size bağlı olmasını arzu edersiniz. Bu durum sevgililer ya da eşler için daha fazla geçerlidir. Birbirine bağlı olan kişilerin gözü başka kimseyi görmez. Yani onu bırakma içerisine girmezler. Bağlama büyüsü ile ilişkinizde tam bir bağlılık hissetmiyorsanız ve karşınızdaki insandan şüpheleniyorsanız onu kendinize bağlayabilmeniz mümkün olmaktadır. Gerçek anlamda işinde profesyonel kişilerce yapılan bu büyü ile birbirinize bağlı bir ilişkiyi sürdürebilmeniz mümkün olmaktadır.

İyi amaçlar güdülerek yapılan bu büyü ile eşler ya da sevgililer mutlu ve aşk dolu günlere kavuşabilirler. Bağlanma büyüsü ile partnerinizi size ve evinize bağlayabilmeniz mümkündür. Sevgilinize yaptırırsanız gözü sizden başkasını görmeyecek ve sizinle evlenmek isteyecektir. Eşinize yaptırırsanız evine bağlı ve eşini seven bir erkeğe ya da kadına sahip olabileceksiniz. Sizi terk edip giden birine yaptırırsanız onun size geri dönmesini ve size bağlanmasını sağlayabilirsiniz.

Bağlama Büyüsü Sonuçlarında Neler Olmaktadır?

İnsanlar iyi niyetler güderek bağlama büyüsü yaptırmaktadır. Bazen sevgilinizi size bağlamak, bazen eşinizi eve bağlamak bazen de terk edilmenin size vermiş olduğu hırsla eski sevgilinizden intikam almak için bu büyü yapılmaktadır. Bu büyünün sonucunda büyü yapılan kişide şunlar olmaktadır:

  • Sevgiliniz size bağlı ve sizin üzerinize titreyen biri olacaktır.
  • Yanınızdan hiç ayrılmak istemeyecek ve mutluluğu sizin yanınızda bulacaktır.
  • Gözü dışarıda değimiz eşlerin gözü evinden, eşinden ve çocuklarından başkasını görmeyecektir.
  • Size bağlı olduğu için de aldatma ve ihanet duygularını tatmayacaksınız.
  • Ayrıca hayırsız evlat dediğimiz çocuklarınızı da evinize bağlayarak ailesinin sözünü dinleyen hayırlı evlat olmalarını sağlayacaktır.

Bağlama Büyüsü Nasıl Bozulur?

İstemediğiniz birisi sizi kendine bağlamak için bağlama büyüsü yaptırmış olabilir. Kendinizde gördüğünüz farklılıklarla birlikte size büyü yapılmış olduğunu anlayabilirsiniz. Başınızda ağrı, üzerinizde kırgınlık, hayattan zevk almama gibi durumların içinde iseniz herhangi bir büyü çeşidine maruz kalmışsınız demektir. Size zarar veren bu durumdan kurtulmak için bir medyuma gitmeniz gerekecektir. İşini iyi yapan deneyimli bir medyum sizin sorununuzu çözecektir.

Bağlama büyüsü en çok tutan ve etkisini çabuk gösteren büyüler arasındadır. O yüzden de medyumun üstün güçlerinin olması gerekmektedir. Yapılan dualar ve söylenen tılsımlı sözlerin sonucunda büyü bozulur ve kişi eski haline döner.

Bir cevap yazın