Büyü Bozma

Büyü Bozma

İnsanları psikolojik etki altına alan ve farklı alemler olarak söylenen bir olaydır. Büyüyü her isteyen istediği biçimde yapamaz. Bu nedenle kesinlikle alanında yeterli tecrübeye sahip medyumlar tarafından yapılması gerekmektedir. Peki neden her isteyen istediği büyüyü yapamaz? Çünkü her işte olduğu gibi büyü yapma işinde de bir takım kural ve yöntemler vardır.

Büyü Bozma Nasıl Yapılır?

Medyumun yaptıkları şekilde ve medyumların istediği araç ve gereçler ile büyüler yapılsa bile tutmaz çünkü büyüler alanında uzman gerçek bir medyum tarafından yapılmalıdır. Büyülerin birçok çeşidi bulunmakla birlikte bazı çeşitleri yapıldığı takdirde geri dönüşü yoktur ve bozmak mümkün değildir. Bu nedenle büyü yaptırmak istediğiniz kişiyi belirlemeli ve yaptırmak istediğiniz büyüden kesinlikle emin olmanız gerekmektedir. Büyü yapıldığı zaman genellikle birçok belirti ile kendini belli etmektedir. Örneğin; Sürekli olarak bastıran uyku isteği, Sürekli bir şeyleri unutma hali, Eşyaların sıklıkla kaybolması ya da yer değiştirmesi, Kuran ayetlerinin okunduğu ortamlarda bulunamama ve nefes alamama hali, Düzensiz konuşma biçimleri, İrade dışında gerçekleşen halsizlik ve isteksizlik, Bulunulan her ortamın kasvetli bir havaya bürünmesi, Ateşin yakınına gelememek ve yakılmış olan ateşin sönmesi, Evcil hayvanların kişiye normal davranmaması gibi belirtilerden en az 3 tanesi bile sizde var ise büyü yapıldığını düşünmek mümkündür.

Büyü Bozma Yöntemleri

Büyü bozdurmak isteyen kişi kendisine büyü yapıldığından emin olmalıdır. Aksi takdirde büyü yapılmamış kişiye büyü bozma işlemi uygulamak yanlış sonuçlara yol açabilmektedir. Bir kişi büyüye maruz kalmadı ancak bu işleme maruz kaldı ise çok farklı ve yanlış sonuçlar doğuracak bir işlem yapılmıştır. 4 adet farklı büyü bozma metodu bulunmaktadır.

  1. Ters Zincir Metodu: Büyünün yapılma aşamalarının tersten olacak şekilde tekrar edilmesiyle yapılan büyü bozma metodudur. Bu metot genellikle başka bir yol kalmadığı zaman başvurulan bir metottur.
  2. Arkaik Metodu Bu metot uygulanırken karmaşık ve farklı şekillerde törensel uygulamalar yapılır. Tütsü yakılır ve bazı belirli olan içecekler içilmesi yoluyla ile büyü bozma işlemi yapılır. Bu metodun günümüzde neredeyse hiç kullanılmamaktadır.
  3. Kuran Surelerinin Okunması: En güvenilir ve en etkili büyü bozma metodudur. Büyü etkisi altındaki kişinin yanında Kuran surelerinin okunması sayesinde büyü bozulması sağlanabilir.
  4. Yön Değiştirme Metodu: Bu metot büyüyü tamamen ortadan kaldırmaz ancak yönünün değişmesini sağlayarak büyüyü başka kişiye yönlendirir.

Bir cevap yazın