Evlilik Büyüsü

Evlilik Büyüsü Nedir? Nasıl Yapılır?

Bekar kadın ve erkeklerin en çok kullandığı büyü olan evlilik büyüsü doğru yapıldığı takdirde, insanın evleneceği kişi ile karşılaşmasını sağlar ve kısa sürede evlilik gerçekleşir. Ancak büyünün işe yaraması için ehil bir medyum tarafından yapılması gerekmektedir. Evlenme büyüsü yapıldığında etkisini görmek her yapılan için farklı zamanlara denk gelebilmektedir. Güçlü ve tesiri yüksek olduğu için genellikle ortalama 3 günde sonuçlanmaktadır. Ancak bazı durumlarda 40 güne kadar etkisini gösterebilmektedir. En çok tercih edilen evlilik büyüsü çeşidi saç teli ile yapılandır.

Evlilik Büyüsü Nedir? Nasıl Yapılır?

Evlilik büyüsünün çok tercih edilenleri arasında saç ile yapılanı vardır. Büyü yapılmak istenen kişinin saçından bir tutam alınarak sessiz bir yere gidilir ve burada kendi saçından bir tutam alınarak her iki tutam birbirine bağlanır. Tutamla birlikte aynı zamanda büyü yapılmak istenen kişinin kolye, yüzük gibi bir eşyasının olması gerekir. Düğüm atılırken kişinin ismi sürekli olarak söylenir. Tutamlar birbirine bağlandıktan sonra evlenmek istenilen kişinin bahçesine gidilerek oraya gömülür. Bu işlemden sonra alınan eşyanın 3 gün kullanılması sağlanır. Bu aşamadan sonra etkisini görmek için beklemek gerekir. Büyü sonrası sabırlı olmak en önemli husustur. En önemli diğer bir husus ise ehil bir medyum tarafından yapılmalıdır.

Evlilik Büyüsü Nasıl Bozulur? Kimler Bozabilir?

Evlilik büyüsünü bozdurmak için ehil medyumlardan yardım almanız gerekmektedir. Ehil medyumlar dışında kimsenin büyüyü bozması bir yana yanına dahi yaklaşması söz konusu olamaz. Bozmak istenen büyü için öncelikle belirtiler medyuma söylenmelidir. Evlilik büyüsünde genellikle karşı tarafın düşünceleri değişir. Eğer önceden evliliği düşünmüyor ancak sonra tam tersi bir düşünce içindeyseniz size evlilik büyüsü yapılmış olabilir. Beklemeden bir medyuma başvurmanız gerekmektedir. Çeşitli yöntemlerle yapılan evlilik büyüsü; bazı hocalar tarafından vefk ile yapılırken bazı hocalar tarafından cinler vasıtasıyla yapılır. Ancak söylenebilecek en önemli şey büyünün zor bozulduğudur. Bu nedenle büyü bozdurma aşamasında ehil medyumlar ile çalışılması gerekmektedir. Aklınıza takılan sorular olduğunda çalışmakta olduğunuz medyum ile irtibata geçmeniz doğru olacaktır. Evde büyü bozdurma yapmak olabilir ama yine ehil medyumlar tarafından yapılması gerekmektedir. Yoksa oldukça tehlikeli olan bu eylem ciddi sonuçlar doğurabilir.

Bir cevap yazın