Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
ANA SAYFA / medyumlar / Geri Döndürme Büyüsü

Geri Döndürme Büyüsü

Geri Döndürme Büyüsü Hakkında

geri-dondurme-buyusuİnsanlar her zaman büyü dünyasına büyük bir ilgi duymuş ve birçok sorunlarından bu uygulamalar ile kurtulabileceklerini bilmektedirler. Özellikle eski dönemlerde bu alanda hizmetler veren kişilerin çok büyük saygı görmeleri hatta yaşadıkları toplumların en saygın kişileri olmaları da bunun bir göstergesidir. Her ne amaçla olursa olsun yapılacak her uygulamada amaç kötü olmayabilir. Çünkü insanlar genellikle büyü denince kötü bir intibaya kapılırlar.

Ancak geri döndürme büyüsü insanlar için her zaman faydalı ve olumlu bir amacı olan ender büyülerden biridir. Bu uygulamada amaç istenen herhangi bir kişinin verdiği karardan vazgeçmesi ve uygulamamasıdır. Bu konuda hakkında yardım almak isteyen kişiler yeteri kadar araştırma yaptıkları takdirde mutlaka bu uygulamanın kendilerine çok uygun olduğunu bileceklerdir. Uzun zamandan bu yana uygulanmakta olan ve birçok kişinin amacına ulaşmasını sağlayan geri döndürme büyüsü, özellikle yapılışının son derece basit olmasında dolayı medyumların da büyük bir başarı ortalaması ile yaptıkları büyülerden biridir.

Örneğin bir alenin çocuklarını verdiği kararı uygulamasını istemedikleri birçok durum ile karşılaşabilmekteyiz. Bu durumda kendisi ile yapılan tüm konuşmalara rağmen bir türlü ailesinin istediği gibi davranmayan bu kişileri geri döndürme büyüsü ile verdiği karardan vazgeçirmek mümkündür.

Bu sebeple bu uygulama her zaman için en çok talep alan büyü uygulamalarından biri olmuştur. Doğru yapılacak her büyü uygulaması gibi geri döndürme büyüsü de her büyü uygulamasında olduğu gibi kısa zaman içinde istenen etkiyi mutlaka gösterecektir. Etkilerin göstermeye başladığında kişilerin kesinlikle bir büyünün etkisi altına olduğunu anlamamalarını sağlayan bu uygulama özellikle herhangi bir fiziki veya manevi zarar vermediği için her zaman büyük ilgi görmüştür.

Medyumlar bu konuda bir talep aldıkları zaman mutlaka etki altına alınması istenen kişilerin kendilerine ait bir eşyayı veya kendi bedenlerinden alınmış olan saç teli, kan damlası veya tırnak gibi şahsa özel nesneleri temin etmek isterler. Çünkü bu nesneler ile istedikleri kişileri manevi anlamda daha kısa zamanda etki altına alabilmektedirler. Tabi ki geri döndürme büyüsün daha etkili olması için bazı özel duaların veya Esma-ül Hüsnaların da düzenli bir şekilde okunması gerekmektedir.

Geri döndürme büyüsü yaptırmak veya bu çalışma hakkında bilgi için Medyum Mirza.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir