Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
ANA SAYFA / medyum / Geri Getirme Büyüsü

Geri Getirme Büyüsü

Geri Getirme Büyüsü terk edeni geri getirme büyüsü hakkında detaylar.

geri-getirme-buyusuİnsanların birçok farklı amaç için kullanabildikleri ve çoğu zaman olumlu sonuç aldıkları büyü uygulamalar birçok kişinin ilgisini çekse bile kimi zaman insanların yeteri kadar bilgi sahibi olmadıkları için bu alana kesinlikle girmek istemezler. Çünkü büyü denince akla genellikle kötü amaçlar için yapılan çok korkutucu işlemler ve karakterler gelir.

Bu düşünce kısman doğru olabilir çünkü bazı büyüler gerçekten de dehşet verici sonuçların ortaya çıkmasına neden olabilmektedirler. Örneğin kara büyülerin tamamının kötü amaçlar için yapılması insanların bu alan olan ilgilerinin azalmasına neden olabilmektedir. Fakat gideni geri getirme büyüsü gibi uygulamalarında olduğunu ve bu uygulamaların tamamen insanların mutlu olmaları için yapıldığını da unutmamak gerekir.

Özellikle fiziki veya psikolojik açıdan kesinlikle yan etkilerinin olmaması da insanların bu uygulamaları rahat bir şekilde deneyebilecekleri anlamına gelmektedir. Her medyum bu uygulamayı farklı bir tarz ile yapabilmektedir ancak her zaman olduğu gibi eğer amaç bir kişinin bilinçaltını etki altına almaksa o zaman yapılacak şey kesinlikle o kişiye ait olan eşya veya bedensel nesneleri kullanmaktır.

Tabi bunun yanında okunacak olan duaların da son derece büyük önemi vardır. İnsanların bu konuda araştırma yaptıkları zaman gideni geri getirme büyüsünün aslında ne kadar masum ve ne kadar etkili bir uygulama olduğunu daha net bir şekilde göreceklerdir. Bugüne kadar yapılan uygulamalarda insanların yaptıkları en büyük hatanın bu uygulamalardan anında sonuç beklemeleri olduğu gözlemlenmiştir.

Yapılacak olan büyü uygulaması hangisi olursa olsun veya o uygulamayı yapacak olan kişi ne kadar deneyimli olursa olsun ne kadar süre içinde sonuç alınacağına dair bilgi vermeleri mümkün değildir. Tüm manevi işlemlerde geçerli olan bu kural özellikle büyü işlemlerinde çok daha büyük önem kazanmaktadır.

Yeteri kadar sabır göstermek en çokta gideni geri döndürme büyüsü uygulamalarında yapılması gereken bir şeydir. İnsanlar bu büyünün etkisi altına girdiklerinde kesinlikle bunun farkına varmazlar ve fikirlerinde yaşanan değişimleri her zaman doğal karşılarlar. Bu sebeple bu büyü uygulaması her zaman medyumların da büyük bir keyif ile yapıp insanlara önerdikleri bir uygulama olmuştur.

Geri getirme büyüsü yaptırmak ve bu çalışma hakkında bilgi edinmek isterseniz medyum Mirza ile iletişime geçebilirsiniz.

Bir yorum

  1. Nurcan altay

    Ben evliyim ama ayrılmıyor esim ve sevdogım var oda benı bıraktı nasıl döner tekrar bana

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir