Kaşık Büyüsü

Kaşık Büyüsü

Kaşık büyüsünün amacı kişinin kendisine aşık edilmesi ya da iki kişinin ayrılması için yapılan bir büyüdür. İnsanların kaşık büyüsünden kurtulması mümkün değildir. Bunun nedeni çok tesirli bir büyü olmasından kaynaklanır. Bu büyü, büyüyü yaptırmak isteyenin amacına göre farklı şekillerde hazırlanır. Bu büyünün en önemli yeri hazırlığı ve amacıdır. Kaşık büyüsü hazırlamada medyum tarafından Kuran’dan bazı ayetler alınır. Ve bu şekilde büyü hazırlanır. Duaları hazırlamada bir hata yapılması kaşık büyüsünün olmamasına neden olur. Kaşık büyüsünün sonucu için acele edilmemelidir. Bu büyü etkisini gösterdikten sonra istediğiniz her şeye sahip olabilirsiniz.

Kaşık Büyüsü Yapımı

Kaşık büyüsünün yapımı uygun fiyatlı ve kolaydır. Bu yüzden bu büyüye oldukça yaygındır. Büyünün amacına ulaşan sonuçlarıyla da yaygınlaşmasını sağlamıştır. Kaşık büyüsü için iki farklı boyda tahta kaşığa ihtiyaç vardır. Ve bu kaşıkların daha önce hiç kullanılmamış olması gerekir. Büyü yapan kişi, büyü yapılan kişinin kendine aşık olması için kaşıkların birbirine bakması gerekir. Bu kaşıklar insanları temsil eder. İki kişinin ayrılması için büyü yapılırsa kaşıkların birbirine ters bakması ve uzaklığı olması gerekir. Kaşıkların üzerine mutlaka büyü yapmak istediğiniz kişinin adı ve soyadının yazılması gerekir. Eğer aşık etmek içinse birine kendi adınızı ve soyadınızı diğer kaşığa istediğiniz kişinin adının soyadını yazması gerekmektedir.  Ardından medyum tarafından kaşıklara tılsımlı sözcükler okunur. Eğer aşık olmak için büyü yaptırdıysanız iki kaşığı aynı toprağa gömmelisiniz fakat ayrılma büyüsü yaptırmak istiyorsanız iki kaşığı farklı topraklara gömmelisiniz.

Kaşık büyüsünün yapılma çeşitleri oldukça fazladır. İş hayatında rakip güçlerin etkisini azaltır. Platonik aşkın karşılıklı aşka dönüşmesi, sevgililer arasındaki soğukluğun giderilmesi, sevgililer arasındaki ilişkinin yeniden alevlenmesi, kısmeti kapalı olan kişinin kısmetini açtırması gibi geniş bir yelpazesi vardır.  Kaşık büyüsü yapılmadan önce büyü yaptırmak isteyen kişinin niyetini belirlemesi önemlidir. Büyü yaptırmaya niyet eden kişinin içinden 33 kere cümleleri sesli şekilde tekrar etmesi gerekir. Kaşık büyüsünün etkili olması için mutlak medyuma gidip büyü yapılmasını istenmesi gerekir.

Bir cevap yazın