Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
ANA SAYFA / medyumlar / Kaşık Büyüsü

Kaşık Büyüsü

Kaşık Büyüsü Nedir Nasıl Yapılır Kaşık Büyüsü Hakkında Detaylar.

kasik-buyusuBüyü dünyası birçok kişi için ilgi çekici olsa da bazı kişiler için her zaman esrarengiz ve itici olarak kabul edilmiştir. Çünkü bu özel dünyada olup bitenler her zaman rastlanabilecek ve herkesin yapabileceği şeyler değildir. Özellikle bu konu hakkında geçmişten günümüze kadar gelmiş olan kaynaklar da her zaman insanların ilgisi çekmiştir.

Kaşık büyüsü olarak adlandırılan ve büyüler arasında çok özel bir yere sahip olan özel bir uygulama, bir insana zarar vermek isteyen kişiler için her zaman ilk tercih edilen büyü olmuştur. Bu büyüde amaç genellikle kişilere zarar vermek, şifası olmayan hastalıklar çekmelerini sağlamak ve tarifi imkansız bir çok sıkıntı çekmelerini sağlamaktır. Kaşık büyüsü deyince birçok kişinin aklına uygulaması basit ve iyi niyetli bir büyü gelebilir.

Fakat işin aslı öyle değildir ve bu büyü sanıldığının aksine etkisi altına aldığı kişilerin hayatlarını tam bir cehenneme çevirir. Özellikle uygulama şekli incelendiğinde birçok kişinin fikrinin değişmesine neden olan kaşık büyüsü, geceleri mezarlığa girmekten korkan hatta mezar açmak gibi büyük bir çılgınlık yapmaktan çekinen kişilerin kesinlikle uzak durmaları gereken bir büyüdür.

Günümüzde çok fazla kullanılmadığı düşünen fakat geçmiş zamanlarda çokça denendiği tahmin edilen bu özel büyüde ihtiyaç olan eşyalar iki adet kaşık ve bu kaşıkları birbirine bağlamak için kullanılacak olan bir bez parçasıdır. Fakat bu bez parçasının kesinlikle bir mezardan alınmamış olması gerekmekte ve böyle olmazsa büyünün etki göstermeyeceği düşünülmektedir.

Kaşık büyüsü hakkındaki bu inanılmaz gerçek bir çok kişinin bu büyüyü denemeden vazgeçmelerine neden olmuştur çünkü bir mezarı açıp içinden bir kefen parçası almak her babayiğidin harcı değildir. Kaşıklar bu bez parçası ile birbirine bağlandıktan sonra mümkün olduğu kadar kuytu bir yere saklanır ve daha sonra beklemeye başlanır. Kısa zamanda kişileri etkisi altına alan ve her zaman için amaca ulaştıran kaşık büyüsünü günümüzde tam anlamı ile uygulayabilen çok az medyum bulunmaktadır.

Bu nedenle bu büyüyü yaptırmak isteyen kişilerin çok dikkatli olmaları ve kesinlikle çok titiz bir araştırma yaparak en doğru medyumları tercih etmeleri gerekmektedir. Özellikle piyasada kendisini deneyimli medyumlar gibi tanıtıp insanların kandırmayı amaçlayan kişilerden uzak durmak ve kaşık büyüsü yaptırmak isterken bu kişilerin tuzaklarına düşmemek için bu uyarılara mutlaka kulak asılmalıdır.

Kaşık büyüsü hakkında bilgi kaşık büyüsü bozma tüm merak ettikleriniz için Medyum Mirza ile iletişime geçiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir