Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
ANA SAYFA / Genel / Medyum Mirza

Medyum Mirza

Aşık etme geri getirme döndürme domuz papaz sabun kaşık kilit mezar ayırma soğutma düğüm iplik uyku çene dil aşk bağlama büyüsü vefki yapan bozan rızk nasip kısmet açan medyumlar hocalar için arayın. Bu kadar medyumum hocayım diyen ve hiçbir şey bilmeyen çok fazla kişi arasında beni bulduysanız İNANIN ÇOK ŞANSLISINIZ. Bugün şanslı gününüzde olmasaydınız beni bulamazdınız. Artık medyumlar ve hocalara işiniz düştüyse, imdat için, sizi dertlerinizden kurtaracak olan Medyum Mesut’a  0530 789 85 38 numaralı telefon numarasından ulaşabilirsiniz.. İletişim sayfasını okuyup bağlantıya geçiniz. Aşk büyüsü bağlama büyüleri kısmet açma büyü bozma karı koca arası düzeltme duası ayrılanları birleştirme duaları cin musallatından kurtulma vefk çalışmaları tılsım yaptırmak ve  için mutlaka iletişime geçiniz. Her çeşit dertlerinizden kurtulmak için Medyum Mesut’u mutlaka arayın. Sizde bütün dertlerinizden sıkıntılarınızdan kurtulmak istemiyor musunuz? Arayın bütün sıkıntılarınızdan dertlerinizden sizi kurtarayım. Medyum Mesut hem sahip olduğu havas ilmi bilgisiyle yapmış olduğu en etkili vefkler ve tılsımlar muskalar dualar ve birbirinden özel formüllerle sizi tüm sıkıntılarınızdan kurtaracaktır. Sadece vefk ve tılsımlar değil tabiî ki. Beni diğer medyumlardan ve hocalardan ayıran ve üstün tutan bir özelliği gücü daha vardır. O güç ise cinlere perilere ifritlere ve diğer canlı ruhani âlem varlıklarına hükmedebilmemdir. Güç kimde ise onun dediği olur. Bu sebeple benim yaptığım ve iksir denilecek kadar etkili kuvvetli olan yöntemlerle bütün dertlerinizden kurtulacaksınız.

Vefk tılsım yada büyü yapıyoruz deyip, yaptıkları vefkleri tılsımları muskaları sergileyemeyenlere inanmayınız. Benim gibi yaptıklarını sergileyerek ispat edeni arayınız. Ayinesi iştir kişinin işi lafa bakılmaz. Yani, sen ne dersen de söylediğin boştur, yaptığın önemlidir. Bütün medyumları hocaları yaptıklarını sitelerinde sergilemeye davet ediyorum.  Sadece yapıyoruz diye laf söyleyenlere inanmayınız. Birazda sizleri sıkıntılarınızdan kurtaracak olan, ayetleri vefkleri tılsımları esmaları muskaları sergileyeyim.

Yapılan aşk büyüleri ile yapılan aşk iksiri ile sevgilinizi kendinize aşık edeceksiniz. Sevgiliniz aşkınızdan yanıp tutuşacaktır. İşte çok etkili aşk büyüsü için tılsım örneği.

Bağlama büyüsü için yapılan esmalar ayetler vefkler gibi sevgiliyi bağlama duaları ile sevgili yada karı koca eşleri bağlama yapılır. Sevgiliniz veya karı koca arasındaki bu etkili bağlama büyüleri sayesinde sevgiliniz sizin istediğiniz gibi olacak.

Geri getirme döndürme büyüsü duası ile, gitmiş olan sevgiliyi yada giden kadını kocayı geri döndürme duası yapılır. Böylece giden geri gelmek zorunda kalır.

Mutlu bir yuvanın hayalini kurup evlenmek istiyorsanız, yine yardım alabilirsiniz. Yapılacak olan evlilik büyüsü ile sizde evlenin. Evlilik duası için mutlaka arayın.

 

Karı koca arası bağlama büyüsü çok etkili bir yöntemdir. Evdeki geçimsizliklere son verilir. Eşiniz artık sizin dediğinizi yapacak

Ev içinde aile içi huzursuzluk maddi manevi aile içi geçimsizlik için dualar yaparım. Yapacağım bu aile içi geçim duaları ile haneniz neşelensin tekrar evinize huzur dolsun. Aile içi huzur geçim duası ile huzurlu ve mutlu bir aileniz olsun. Karı koca arası ısındırma büyüsü sizler için tam bir ilaçtır.

Birini seviyorsunuz, oda sizi seviyor, bütün sorunları aşsanızda pek çok kişinin kabusu olan aileler karşı çıkıyor ve evlenemiyorsunuz. Anne babayı aileyi evliliğe ikna etme duasısayesinde bu dertlerinizden kurtulabilirsiniz. Karşı çıkan aileyi ikna etme büyüsü ile kimse karşı çıkmasın sizde rahat rahat evlenin. Evliliği kabul ettirme duası büyüsü budur.

Evli barklısınız ve mutlu bir yuvanız var. Çoluğunuz çocuğunuz var, derken eşinizin dostu veya metresi ortaya çıkıyor ve herşey altüst oluyor. Metresten ayırma büyüsü ile bu dertten kurtulabilirsiniz. Eşinizin birlikte olduğu dostuna soğutma büyüsü yaptırarak birbirinden ayırabilirsiniz. Nefret ettirme büyüsü demek daha doğru olacaktır. Bu yolla onlardan kurtulun.

Bakır levha ilemuhabbet büyüsü yada denilen etkiler sağlanabilir. Etkili aşık etme duası ve getirme duası tam bu formüle yaraşır. O, bakır levha büyüsü yandıkça istediğiniz kişi de sizin aşkınızla öyle yanacaktır. Dayanamayıp gelecektir. Bakır büyüsü budur.

Kısmet açma duası da benim işim. Her ne şekilde kapalı olursa olsun kısmet açan hocalar arıyorsanız doğru yerdesiniz. Kısmet açma büyüsü ile her zaman bu konuda size yardımcı olurum. Böylece en kısa zamanda evlenirsiniz.  

Kapalı rızkı açma duası, bağlı nasibi işi gücü açmak ta benim işim. Büyüden kapanan kısmeti açmak rızık açma, işi gücü nasibi açmak ta benim işim. Rızık açma duası muskası vefki tılsımı muskası ile yapılan özel terkipler sayesinde, yeniden refah içinde yaşayacaksınız. İş güç açılması yolunda gitmesi olması için de yapılacak olan harikulade işin gücün yolsunda olması için rızık vefki zenginlik tılsımı muskası ile işiniz gücünüz rast gidecek ve rızık kapıları sonuna kadar açılacak.

Büyü bozmak için dualar içinde arayın, ne çeşit olursa olsun, her çeşit büyü bozmak ta benim işimdir. Papaz büyüsü bozma canbar, aşk büyüsü bağlama büyüsü bozma, mezar büyüsü, kabir bozmak için yardım istiyorsanız. Büyü bozan hocalar arıyorsanız bu iş için biçilmiş kaftanım. Sürekli büyü yapılıyorsa, o zaman büyü bozma yöntemleri ile büyü bozma yolları yetmez. Büyüden korunma yöntemleri ile korunmanız gerekir. Bunu asla ve asla ihmal etmeyin. Büyü bozma duası vefki, tılsımı muskası ile büyü bozmak benim için çocuk oyuncağıdır kesinlikle arayın.

Cinler alemi varlıkları gözle görülmediği için karşınızda durup size el sallasalar, sırtınıza otursalar anlamazsınız bile. Cin musallatı olduğu zaman illaki görmeyi beklemeyin. Havayı nasıl normalde göremiyorsanız cinleri de göremezsiniz. Cin çarpması ile ağır sıkıntılara girmişseniz, cin çarpmasından kurtulmak için arayın, sizi rahatsız eden ne kadar ruhsal varlık varsa hepsini def edeyim. Cin çıkarma işinin ehli için çocuk oyuncağıdır. En azılı cin musallatı alma bile zor değildir. Şeytan musallatı olmuş kişiler arasın kurtaralım. Cin musallatı tedavisi ile cinlerden kurtulun. Ve büyüden nasıl koruma yaptırın demişsem, mutlaka cinlerden korunma da yaptırın. Çünkü cin tasallutuna maruz kalan kişiler, diğer insanlara göre ilerleyen zamanlarda daha çabuk musallat alırlar.

Bir kısmı kötü büyüler bir kısmı da cin peri cazı ifrit hadim hüddam musallatı gibi bazı manevi etkilerden dolayı insanlarda vehim, vesvese aşırı korku ve panik atak gibi bazı hastalıklar baş gösterir. Bir kısmı bilinçaltı olsa da bir kısmı ruhani marazlardır. Psikolojik desteğe ihtiyacınız varsa yine arayın. Kara sevda, panik atak, korku, vesveseden kurtulmak için mutlaka arayın.

Nazar çok sık rastlanılan bir konudur. Yaklaşık hergün karşı karşıya kalabileceğimiz bir tehlikedir.Nazar duası yaptırmanız gerekir. Nazardan kurtulmak için dua yapılmak yetmez. Bir de gelecekteki nazar değmesine karşı önlem almanız gerekir. Bu nedenle mutlaka nazardan korunma duası yaptırın.

İnsanların gözlerine şirin güzel hoş ve çekici görünmek, girdiği ortamda göz önünde olmak, insanların kendisiyle ilgilenmesi bazı kızlarımız ve erkeklerimiz için, vazgeçilmez bir düşüncedir. Yapılacak şirinlik duası, şirinlik büyüsü tılsımı muskası insanların gözüne çok güzel görüneceksiniz. Cazibe büyüsü çekicilik büyüsü gibi isimlerle anılan eskiden şirinlik muskası diye gözlerinize inanamayacaksınız.

İçki kumar zina gibi kötü alışkanlıkları bıraktırmak içinde yardımcı oluyorum. İçkiyi bıraktırma duası metresten ayırma büyüsü zinadan men muskası gibi çeşitli kötü alışkanlıkları bırakma yolları ile kurtulun ve kurtarın.

Hani o meşhur sarımsak büyüsü dediğinizi duyar gibi oldum. Buyrun size aşık etmek için sarımsak büyüsü. Sarımsak celbide denilen bu tılsımlar etkili aşk büyüleri arasındadır.

Şimdiye kadar hiç görmediğiniz bir aşk bağlama büyüsü daha vereyim.  Başka hiç bir yerde göremezsiniz duyamazsınız. Sadece Medyum Mesut  farkı ile burada görebilirsiniz. Tuz ile yapılan aşk büyüsü. Tuzla yapılan bağlama büyüsü oldukça etkilidir. Bu tılsım yabana atılmayacak bir tılsımdır. Ve her kişiye kullanmam.

En son olarak pek çok kişinin ihtiyacı olan ve imrenerek isteyeceği başarı dualarının bir araya toplanması ile oluşan muhteşem bir tablo sunuyorum. Bu başarı duası şu an çok şanslı birisinin üstünde onu taşıyor. Çeşitli başarı vefki ve başarı tılsımlarından oluşan bu muhteşem tabloyu açıklayayım. İlk bakışta birden fazla başarı vefkleri gibi görünen bu etkili vefk çalışmasını açıklayayım. En üstte gördüğünüz vefk-i şerif te, Kuran-ı Kerim’de sure başlarında bulunan  yer alan nurani harflerdir ve birleşik olarak yazılmıştır. Bu nurani harfler her hayırlı işte kullanılabilir. Kısmet açmaktan tutun büyü bozmaya şifadan tutun korunmaya aşık etme dualarında ve sayamayacağım nice işlerde kullanılır. Bununla birlikte İsmi Azam Hatemi kullanılmıştır. Bu hayır mührüdür. Ve  her hayırlı işte kullanılması oldukça yararlıdır. Bilen kıymetini bilir. Bununla birlikte her günün bir ayeti esması hurufu ve tılsımı hatemi vardır. Hatemden bahsettik. Her güne ait olan huruflar da kullanılmıştır. Birlerşik olarak kullanılan nurani harfler tek olarak huruf-u mukatta da kullanılmıştır. Sağ altta kullanılan vefk-i şerif ise Besmele-i Şerif vefkidir. Her yolun size açık olması başarılı olmanız ve herşeyin yolunda gitmesi için etkili bir vefktir. Hatta bu besmele vefki, şifa içinde kullanılıp her maraza, her derde devadır. Unutmayınız ki Besmele-i Şerif hem anahtardır hemde ismi azamdır. Başka bir değişik yapılma yolu daha vardır, onu başka bir yerde yayınlarım. Sol atta bulunan başarılı olma duası vefkinin içinde yazan ayetin anlamı şudur. Saff suresi 13. ayetten bir bölüm olan Nasrum minallahi ve fethün karib. Mealen, ”Allah’tan yardım ve yakın bir fetih.” Ayeti kerimenin anlamından ne çeşit hassaları olacağını tahmin etmişsinizdir. Her ne yaparsanız başarılı olmak için, her neye yüz çevirseniz, onun kolay bir şekilde olması, geleceğinizin iyi başarılı ve parlak olup, her konuda yardım görmeniz içindir. En alttaki vefkimiz, her hacetin olması içindir. Sure başlarındaki nurani harflerden bahsetmiştik. Kef he ye ayn sad, ha mim ayn sin gaf.  Bu iki sure başlarındaki harflerin arasında ”Rabbena” yazmaktadır. Vefki oluşturan sayılar ise yine Rabbena harlferinin ebced değeri olan, 253 tür.  Hacet duası yada dilek duası diyebiliriz. Her hacet ve dileğin gerçekleşmesinde etkili olur.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir