Papaz Büyüsü

Papaz Büyüsü Nedir, Nasıl Yapılır ve Nasıl Bozulur?

Papaz büyüsü isim olarak en çok bilinen kara büyülerden biridir. Kara büyü olarak adlandırılır çünkü; büyü yapılan kişinin iradesi dışında hareket etmesini sağlar. Birçok insanın aklında “papaz büyüsü gerçek mi?” şeklinde sorular olabilir. Büyünün yapımı ve etkileri hakkında size bilgi vererek bu soru işaretlerini gidermiş olacağız. Papaz büyüsünün yaygın olarak kullanıldığı dört durum:

  • Papaz büyüsü ile bağlamak – kendine aşık etmek: Sevdiğiniz kişinin size bağlanmasını veya aşık olmasını sağlamak isteyenler tercih etmektedir.
  • Papaz büyüsü ile çiftleri birbirinden ayırmak: Bir çiftin ilişkisini ya da kendi ilişkinizi bozmak için kullanılabilir.
  • Papaz büyüsü ile eşi eve bağlamak: Eşin evine daha bağlı olmasını sağlamak için kullanılır.
  • Papaz büyüsü ile kısmet kapatmak: Yapılan kişinin kısmetinin kapanmasını sağlamaktadır.

Papaz büyüsü görüldüğü üzere hem iyi hem de kötü istekler için kullanılabilmektedir. Bu yüzde mutlaka uzman bir medyuma gidilmesi gerekmektedir. Papaz büyüsünün bildiğimiz bir kilise papazıyla alakası yoktur. Bu yüzden papaz büyüsü için bir papaza gidilmemelidir. Büyünün geçmişi ise Orta Çağ’a dayanmaktadır.

Papaz Büyüsü Nasıl Yapılır?

Papaz büyüsü sırasında büyü yapılan kişiye temas edilmesine ya da bir şeylerin yedirilmesine gerek yoktur. Papaz büyüsü nasıl yapılır ve malzemeleri nedir sorusunun cevabı ise; medyumunuzdur. Büyü, medyumunuz ve cinler arasındaki iletişim ile gerçekleşmektedir. Yani büyü için uzman ve yetenekli bir medyum olması yeterlidir. Medyumunuz büyü için size gerekli yönlendirmeyi yapacaktır. Kişinin kendisine büyü yapılıp yapılmadığını nasıl bileceği merak edilen diğer bir konudur. Bir kişi kendisine papaz büyüsünün yapılıp yapılmadığını anlamak için hayatını düşünmelidir. Eğer hayatındaki düzende birden kötü yönde değişiklikler olduysa büyüden şüphelenilebilir. Yine de büyü hakkında gerekli bilgi almak için bir medyum ziyaret edilmelidir.

Papaz Büyüsü Nasıl Bozulur?

Papaz büyüsü ve yapımı hakkında gerekli bilgileri verdik. Papaz büyüsü yaptıranların aklında bir soru daha beliriyor: “papaz büyüsü nasıl bozulur?”. Büyünün bozulma konusu hakkında fikir ayrılıkları yaşanmaktadır. Bu yüzden büyünün bozulması için mutlaka uzman bir medyuma gidilmelidir. Kuran-ı Kerim’de bulunan ayetler aracılığıyla da büyünün bozulduğu söylenmektedir. Hangi ayetlerin kullanıldığı ve sırası uzman medyumlar tarafından bilinmektedir.

Bir cevap yazın