Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
ANA SAYFA / medyumlar / Sabun Büyüsü

Sabun Büyüsü

Sabun Büyüsü Yaptırma & Sabun Büyüsünü Bozma

sabun-buyusuSabun büyüsü gibi bir çalışmanın ismini ve etkilerini bilen herkes bu çalışmayı yaptırmaktan korktuğu gibi, böyle bir çalışmanın etkilerine de maruz kalmaya korkan kişilerdir. Sabun büyüsü gibi çalışmaların insanların hayatlarına etki edip türlü sıkıntılar, tahmin edilenden çok daha kötü sıkıntılar yaşatan bir çalışmadır.

Birçok medyumun bu büyüyü talep eden kişilere olumsuz cevap vermesi de sabun büyüsü hakkında bizlere daha detayı bilgiler vermektedir. Dünyanın en eski büyülerinden biri olarak bilinen ve birçok kişinin hayatını allak bulak eden sabun büyüsünün uygulama aşaması oldukça basit olsa bile sonuçları gerçekten adı ile hiç alakalı değildir. Sonuçta sabun hepimizin günlük hayatımızda düzenli olarak kullandığımız ve son derece basit bir nesnedir.

Fakat bu büyüdeki işlevi tamamen insanların hayatlarını çekilmez hale getirecek olan manevi enerjilerin ortaya çıkmasını sağlamaktır. Özellikle sabun ile birlikte bu sabuna saplanacak basit bir nesneye de ihtiyaç olmasından dolayı bazı medyumlar iğne kullanırken bazıları da buna benzer herhangi bir nesneyi tercih edebilmektedirler.

Sabuna saplanan bu nesne yapılan büyüsünün etkisinin süresini ifade etmektedir. Yani üzerine bir nesne saplanarak gizli bir yere saklanan sabun, bu şekilde kaldığı sürece sabun büyüsü etkisini gösterecek ve ilgili kişiler sıkıntı çekmeye devam edecektir. Burada en önemli olan bu konuda yapılan uygulamadan sonra sabunun saklandığı yerde uzun süre erimeden kalabilmesidir. Bu sayede sabun büyüsü çok daha uzun süre etkisini gösterebilecektir.

Sabun büyüsünü yaptırmaya karar vermeden bir kez düşünmeniz gerektiğin hatırlatmak isteriz. Sabun büyüsü hakkında bilgi için çekinmeden Medyum Mirza iletişime geçebilirsiniz.

Bir yorum

  1. Selmlar hocam yalvariyom size bu dertten kurtarin ben bir kizi cok ama cok seviyorum kizda beni seviyor babasinin gönlü var ama annesi izin vermiyor evlenelim sürekli sikinti cikariyar sizden ricam kizi bana baglayin saygiyla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir