Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
ANA SAYFA / medyumlar / Soğutma Büyüsü

Soğutma Büyüsü

Soğutma Büyüsü & Uzaklaştırma Büyüsü Hakkında

sogutma-buyusuİnsanların her zaman büyüler hakkında araştırmalar yaparak kendi soruları için bu alandan yardım alıp alamayacaklarını araştırmaktadırlar. Özellikle bazı büyüler hakkında duyulan çeşitli duyumlar gerçekten de insanların her türlü sıkıntıdan kurtulabileceklerini de ortaya koymaktadır. Uzun zamandan bu yana insanların farklı amaçlar için tercih ettikleri bu uygulamalardan en ilginçlerinden biri kesinlikle soğutma büyüsüdür.

İnsanların birbirlerinden uzaklaşmalarını sağlayan ve aralarında bağlılık duygularını bir anda yok eden bu uygulama özellikle fiziki veya manevi anlamda herhangi bir sıkıntı vermediği için çoğu zaman gönül rahatlığı içinde yapılmaktadır. Medyumların da her zaman talep aldıklarında büyük bir keyif ile yaptıkları bu uygulamanın asıl amacı insanların düşüncelerini değiştirmeyi hedefleyen manevi enerjileri harekete geçirmektir.

Bu enerjilerin insanları nasıl etkileyeceği konusunda bilgileri olmayan kişiler çoğu zaman bu uygulamaları gereksiz ve sahte uygulamalar olarak görebilmektedirler. Ancak geçmiş hakkında küçük bir araştırma yapılında soğutma büyüsünün ne kadar etkili bir uygulama olduğunu görmek mümkündür. Doğru medyum ve doğru işlemler ile sonuç alınmayacak bir büyü yoktur. Bu sebeple her zaman en deneyimli kişiler seçilmeli ve daima kendilerinden başka kiler ile çalışmamaya özen gösterilmelidir.

Kısa zaman içinde etkilerini gösterip insanların tüm sıkıntılarından kurtulmalarını veya istedikleri sonucu alabilmelerini sağlayan bu özel uygulama şu ana kadar en çok ilgi çekmiş büyü uygulamalarından biridir. Soğutma büyüsü yaptırmak isteyen insanlar her şeyden önce medyumların kendilerinden neler isteyebileceklerini bilmeli ve önceden tedbirli olmalıdırlar. Özellikle bu tip uygulamalarda insanların şahsi eşyaları hatta kendi bedenlerine ait olan bazı şahsa özel bedensel materyallerin kullanıldığı unutulmamalıdır.

Medyumlar bu özel nesnelerin üzerilerinde çok değişik işlemler yaparlar ve daha sonra bu soğutma büyüsünde kullanılan dualar düzenli olarak okumaya devam ederler. Bu işlem tamamen büyünün etkisini arttırmak için yapılır ve her zaman işe yaramıştır. Yapılacak işlemlerin ne zaman sonuç vereceğini bilmek kesinlikle mümkün değildir. Bu sebeple eğer bir medyum şu kadar süre inde sonuç alacaksınız diye bir garanti veriyorsa kesinlikle inanmamak veya çeşitli büyük beklentilere girmemek gerekir.

Soğutma büyüsü veya diğer adıyla uzaklaştırma büyüsü olarak bilinen çalışmayı yaptırmak, bilgi almak isterseniz medyum Mirza iletişime geçin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir